نادی پلاستیک آریا

 ماندگاری با کیفیت

شرکت صنایع ماشین سازی “تحول کالای نوین” با نام تجاری “نادی پک” در سال 1370 شمسی به منظور تولید ماشین آلات تخصصی بسته بندی با مواد پلاستیکی در کشور عزیز ایران تاسیس گردید.
همگام با رشد صنایع مختلف در دهه 70 شمسی و افزایش سریع نیاز به انواع محصولات فیلم شرینک(Shirink film) برای بسته بندی و نگهداری محصولات تولیدی آنان و رشد نیازهای خدماتی به انواع لفاف پوششی، صنایع ماشین سازی تحول کالای نوین اقدام به سرمایه گذاری سنگین در احداث یک واحد صنعتی پیش رفته مطابق با تکنولوژی روز تولیدی از کشورهای دارنده فناوری نمود.
در سال 1381شمسی، شرکت “نادی پلاستیک آریا”NADI PLASTIC- احداث کارخانه خود را برای تولید فیلم استرچ پی وی سی نرم (Soft Stretch PVC) و سپس پی وی سی استرچ مناسب صنعت غذایی را پایه ریزی نمود.

نادی پلاستیک آریا” تکنولوژی تولید پی وی سی شرینک نرمPVC SHIRINK FILM را از کمپانی معتبر دکوفیلم ایتالیا دریافت نمود و دانش فنی و ماشین آلات تولید پی وی سی استرچPVC STERETCH غذایی را از پیشرفته ترین دارندگان این تکنولوژی در کره جنوبی وارد نموده و به کار گرفت.
در پایان دهه 1380 شمسی به دلیل نیاز بازار به فیلم پلی اولیفن شرینک(POF shirink film) که کاملاٌ ایمنی و به دلیل سبکی اقتصادی می باشد “نادی پلاستیک آریا” اقدام به کسب فناوری تولید از دکو فیلم ایتالیا DECO film Italyنمود تا چرخه تولید را با نیاز بازار کاملاٌ هماهنگ و کشور را از واردات محصول خارجی بی نیاز نماید

استراتژی صنعتی “نادی پلاستیک آریا” Nadi plastic Aryaبر پایه ارتقاء مداوم کیفیت، بی نیاز شدن صنایع کشور از کالای خارجی و همگامی با امکانات صنعت نوین جهانی از طریق تحقیق و توسعه می باشد.
استراتژی بازرگانی “نادی پلاستیک آریا” Nadi plastic Arya انعطاف پذیری و درک نیاز مصرف کننده، بی رقیب بودن در کیفیت، صداقت در ارتباط با مصرف کننده، و الویت خواست مشتری می باشد.
“نادی پلاستیک آریاNadi plastic Arya با بهره گیری و آموزش کادر مجرب فنی و واحد تحقیق و توسعه موفق به کارگیری بالاترین استانداردهای رایج تولید و محصول مطابق کشورهای پیشرفته گردیده و این تلاش مستمراٌ ادامه دارد.
بسته بندی با انواع محصولات فیلم “نادی پلاستیک آریا” Nadi plastic Aryaدر صنایع مختلف ضمن کاهش ضایعات و هزینه بسته بندی موجب حفظ خواص مواد، ماندگاری طولانی تر محصول پوشش داده شده، کاهش مرجوعی و بالاخره رضایت افزونتر مصرف کننده نهایی می باشد

استراتژی ما

ارتقا کیفیت محصولات تولیدی
داشتن نوآوری و تحقیق و توسعه درباره محصولات روز دنیای بسته بندی
انعطاف پذیری نسبت به نیاز مشتری و بازار مصرف
اولویت قراردادن نیاز مشتری
صداقت با مصرف کننده و رابطه بلند مدت با مشتریان ومصرف کنندگان خانواده نادی پلاستیک آریا
در خاتمه بر این باوریم که خدمت ما به مشتریان و اعتماد آنها به کیفیت محصولاتمان ضامن بالندگی و ماندگاری هر آنچه بیشتر ما است.

 داریوش نادعلی