اخبار

فیلم استرچ چه مزیتی دارند و چگونه می توان از آنها استفاده کرد؟

فیلم استرچ چیست

در بازار رقابتی امروز، تولیدکنندگان فیلم استرچ، استرچ غذایی یا استرچ مواد غذایی و واردکنندگان فیلم استرچ کره ای و همچنین مصرف کنندگان تحت فشار فزاینده ای قرار دارند. برای خرید فیلم استرچ با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌‎توانید با این شماره تماس حاصل نمایید: 02188779365

فیلم استرچ چه نیازهایی را می تواند تامین کند؟

شاید تاکنون نام فیلم استرچ را زیاد شنیده باشید. اما با مزیت‌ها و کاربرد‌های گوناگون آن در صنعت تولید و یا در حوزه خانگی زیاد آشنا نباشید. البته این موضوع زیاد نگران کننده نیست. ما در این مقاله شما را با تمامی مواردی که باید درباره استرچ مواد غذایی بدانید آشنا می‌کنیم. همچنین مناسب‌ترین مرکز برای خرید استرچ غذایی را با شما در میان می‌گذاریم.

توصیه می‌کنیم چند لحظه از وقت با ارزش خود را برای مطالعه این مطلب اختصاص دهید. زیرا حفظ کیفیت مواد غذایی و سلامت آن می‌تواند برای شما و خانواده شما با ارزش باشد.

در بازار رقابتی امروز، تولیدکنندگان محصولات غذایی و همچنین مصرف کنندگان تحت فشار فزاینده‌ای قرار دارند. برای برآوردن خواسته‌های مختلف و اغلب متناقض، مانند کاهش هزینه‌ها، بهبود عملکرد و افزایش ویژگی‌های محیطی درون این عرصه معمولا اکثر مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان برای بسته بندی مواد غذایی، دارویی و … از موادی به نام فیلم استرچ استفاده می‌کنند. زیرا این مواد می‌توانند بر توانایی حفظ و نگهداری مواد بسته بندی شده تأثیر بگذارند. از طرفی فشار رقابتی را بین تولید‌کنندگان افزایش و مشکلات فزاینده را کاهش دهند.

خرید فیلم استرچ

فیلم استرچ برای محافظت مواد غذایی در برابر فساد و آلودگی استفاده می‌شود.

استرچ مواد غذایی چه مزایایی دارد؟

استرچ مواد غذایی، در بسیاری از موارد، به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد تا خواسته‌های مختلف بازار را برآورده کنند. این مواد بسیار کاربردی آن‌ها را قادر می‌سازد تا کارهای کمتری را انجام دهند. متاسفانه، اطلاعات مربوط به این دسته از مواد در بسیاری از وب‌سایت‌ها نادرست است، زیرا این مواد روز به روز نسبت به گذشته بهتر و گسترده تر می‌شوند. همچنین معایب ابتدایی آن‌ها نیز روز‌به‌روز برطرف و بر کیفیت آن افزوده می‌شود.

ادامه مطلب  سلفون بسته بندی چه خصوصیات مهمی دارد؟

شرکت نادی پک، امیدوار است با تأمین این نیاز بتواند مشکلات این حوزه را برطرف کند. کارشناسان فنی و افراد غیر حرفه‌ای با درک بهتر اینکه فیلم استرچ چیست؟ چگونه استفاده می‌شود؟ چگونه در حفظ منابع کمک می‌کند؟  چگونه می‌تواند کمک کند تا تولیدکنندگان محصولات خود را به خوبی حفظ و نگهداری کنند؟ تولیدکنندگان می توانند سودآوری خوب در این حوزه داشته باشند.

فیلم استرچ برای نگهداری، حفظ کیفیت مواد غذایی یا بسته بندی آن‌ها کاربرد دارد. این نوع مواد قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار خوبی را شامل می‌شوند. نوع شفاف آن باعث می‌شود تا خریدار به‌راحتی بتواند بدون باز کردن بسته بندی به محتوای داخل بسته دسترسی داشته و آن را بررسی و از صحت کیفیت آن مطمئن شوند.

علاوه بر این، استرچ غذایی را می‌توان به دلیل ویژگی‌های زیست‌محیطی که دارد بازیافت نمود. این مقاله به مزایا و موارد مورد بحث می پردازد تا شناخت کامل از استرچ‌ها برای شما حاصل شود.

خرید استرچ مواد غذایی با کمترین قیمت

استرچ مواد غذایی استفاده سریع و آسانی دارد.

فیلم استرچ چه مزیت هایی برای ما انسان ها دارند؟

باید به این مزیت مهم فیلم استرچ آشنا باشید و بدانید که آن‌ها در کاهش میزان زباله نقش به سزایی دارند. اکثر مواد استرچ‌ها قابل بازیافت هستند.  این موضوع می‌تواند کمک بسیار زیادی به محیط زیست و حفظ آن کند. شاید اگر مواد استرچ به وجود نیامده بودند ما با میلیون‌ها تن مواد بسته بندی غیر قابل بازیافت در طبیعت روبرو می‌شدیم.

اغلب مردم وقتی در مورد استرچ مواد غذایی صحبت می‌کنند، از نظر فنی به مواد پلاستیکی که ضخامت آن‌ها بین ۱ تا ۱۰ میلی لیتر است و در بازار عرضه می‌شود اشاره دارند. آن‌ها فکر می‌کنند تمام بسته‌بندی‌های پلاستیکی انعطاف‌پذیر هستند و در یک گروه قرار دارند. در صورتی که آن‌ها بنابر نیاز صنایع مختلف و بخش‌های خانگی در ضخامت‌های متفاوت و ابعاد و اندازه متفاوت و نیز در رنگ بندی‌های مختلف تولید می‌شوند.

ادامه مطلب  نکات مهم درباره فیلم pvc شرینک

چیزی که اکثر مردم متوجه نمی‌شوند این است که فیلم استرچ طبقه‌بندی وسیعی را پوشش می‌دهند. آن‌ها می‌توانند نسبتاً ساده یا پیچیده باشند.  برای بسته‌بندی یک محصول یا بسته خاص در نظر گرفته شده باشند. مانند بطری‌های پلاستیکی و ظروف، یا مواد غذایی و یا مواد دارویی و نیز انواع مختلف محصولات کشاورزی مانند میوه‌ها.

فیلم استرچ چگونه ساخته می‌شود؟

در ساخت فیلم استرچ می‌توان از رزین‌های مختلف، که هر کدام دارای ترکیبی منحصر به فرد از خواص هستند استفاده کرد. استفاده از مواد رزین و سایر پلیمرهای نوین می تواند به طور خاص استرچ ها را ایده آل کند

برای برنامه‌های کاربردی باید از استرچ‌های خاص استفاده کنید. به عنوان مثال، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) به عنوان یک مانع گاز عمل می کند، و برای بسته بندی مواردی مانند مرغ، که با قرار گرفتن در معرض اکسیژن می تواند به سرعت خراب شود استفاده کرد.

از طرف دیگر، فیلم کلرید پلی وینیل (PVC) نفوذپذیر در گاز است و برای بسته‌بندی مواردی مانند گوشت قرمز،که به مقدار کمی اکسیژن در داخل بسته نیاز دارند تا همواره به صورت تازه بماند، مناسب است.

فیلم استرچ کره ای

فیلم استرچ کره ای یکی از باکیفیت‌ترین انواع فیلم استرچ است.

استرچ مواد غذایی متناسب با موادی که در کارخانه تولید می‌شوند، ظاهر متفاوتی دارند. به عنوان مثال برخی از استرچ‌ها به صورت ساده، رنگی و یا با آرام شرکت ها تولید می‌شوند. همچنین چنین موادی را می توان در ضخامت‌های مختلف و لایه‌های تک لا یا بیشتر خریداری نمود.

بدین ترتیب، تنها چیزی که همه فیلم‌های پلاستیکی در آن مشترک هستند. به همین دلیل است که آن‌ها انعطاف پذیر هستند. همانطور که در مواد غذایی استفاده می‌شود برخی از استرچ ها به دلیل  سفت و سخت بودن و مقاومت بالایی که دارند برای بسته بندی کیسه ها، بطری های نوشابه، مواد شیمیایی، مواد کشاورزی، مواد دامی و غیره نیز استفاده می‌شوند.

ادامه مطلب  تاریخچه به وجود آمدن سلفون بسته بندی و محافظ غذا

بهترین و متداول ترین نوع استرچ غذایی در بازار کدام است؟

فیلم استرچ کره ای از نظر کیفیت، ماندگاری، مقاومت و نیز از نظر قیمت در بازار داخلی ایده آل ترین گزینه برای تولید کنندگان و بخش خانگی است. این نوع استرچ غذایی در رول های مختلف و در ابعاد و اندازه متفاوت به فروش می رسد. شما می توانید با نازلترین قیمت و با تضمین کیفیت فیلم استرچ کره ای را از شرکت نادی پک تهیه کنید.

شرکت نادی پک قابل اعتماد ترین ارائه دهنده فیلم استرچ کره ای در بازار داخلی است. این شرکت با قیمت رقابتی و با بالاترین کیفیت این محصول را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما به دو صورت اینترنتی و یا حضوری می‌توانید خرید خود را از شرکت نادی پک انجام دهید. هر دو روش برای شما ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا ما تخفیف خوبی برای محصولات خود ارائه می‌دهیم.

خرید استرچ غذایی

برای بسته بندی مواد غذایی می‌توان از مشما بسته بندی و یا استرچ غذایی استفاده کرد.

نتیجه‌گیری

تعیین میزان استفاده از فیلم استرچ در بسته بندی و برنامه‌‎های غیر بسته بندی راحت است. برای این کار باید متناسب با موادی که قرار است بسته بندی شود آن را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای نگهداری مناسب از چند لایه استرچ استفاده کنید.

پلی اتیلن (PE) تقریباً یک ماده کاملا مناسب برای ساخت انواع استرچ غذایی و صنعتی است. البته از سایر پلیمرها مانند پلی اتیلن خطی کم چگالی به مقدار ۶.۳۶ درصد، پلی پروپیلن (PP) به مقدار ۸.۹ درصد، PVC به مقدار ۳.۷ درصد و نایلون ۱ درصد و مواد دیگر در تولید انواع استرچ ها استفاده می‌شود.

توصیه می‌شود قبل از خرید فیلم استرچ در مورد آن‌ها مطالعه و اطلاع کاملی از آن داشته باشید، زیرا برای بسته بندی مواد غذایی نمی توان از هر نوع ماده بسته بندی استفاده کرد، برای این که مواد مضر و شیمیایی می توانند به سلامت مواد غذایی آسیب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.