آشنایی با نادی پلاستیک

شرکت نادی‌پلاستیک آریا برگرفته از صنایع ماشین‌سازی تحول کالای نوین (نادی‌پک) بوده که به‌منظور تامین کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های تولیدی این مجموعه صنعتی تاسیس گردید.

توضیحات بیشتر
فیلم پی وی سی شرینک

فیلم پی‌وی‌سی
شـــرینک

فناوری برتر نگهداری محصولات بسته‌بندی گرمایشی شفاف

این فیلم مانند کریستال شفاف و براق است.
ظاهر محصول را محافظت کرده و در مقابل پارگی محصول در برابر اثرات خارجی انعطاف‌پذیر است.

شفافیت بیشتر هنر ماندگاری محصول

فیلم پی‌وی‌سی استرچ غذایی فاقد بو بوده و به محصول اجازه می‌دهد عمر طولانی‌تر داشته و طعم محتویات آن با بهترین شرایط حفظ گردد. شفافیت بسیار بالا، امکان تنفس و خاصیت ضدبخار عالی، همراه با ویژگی‌های مکانیکی خاص، مصرف‌کننده را از مطلوبیت کالا مطمئن ساخته و مشوق خرید کالای نهایی می‌گردد.

فیلم pof

فیلم پلی‌الفین
شـــــرینک

وفاداری به محیط زیـست انعطاف‌پذیری بی‌نظیر

فیلم شرینک پلی‌اولیفن فیلمی با ویژگی‌های خاص است. وزن ویژه، قدرت مکانیکی بالا حتی در دماهای پایینتر از ۴۰- درجه سانتی‌گراد، خواص نوری برتر، مقاوت بالا در برابر پارگی، مناسب برای تماس مستقیم با مواد غذایی، مقاوم در برابر روغن و حلال‌ها

مشما بسته‌بندی

یکی از ارزان‌ترین راهکارهای بسته‌‌بندی کالاهای مختلف، استفاده از مشمای بسته‌بندی است. به کمک این روش، علاوه بر کاهش هزینه‌های تولید، محافظت از محصولات نیز به خوبی صورت می‌گیرد. مزیت‌های ذکر شده باعث شده تا کاربرد مشمای بسته‌بندی در صنایع گوناگون به صورت روزافزون افزایش یابد.

سلفون بسته‌بندی - سلفون غذا

سلفون بسته‌بندی برای محافظت از محصولات مختلف در برابر عوامل بیرونی مانند نفوذ گرد و خاک، مایعات و آلودگی، انتخابی عالی به شمار می‌رود. سلفون غذا همچنین در مقابل آسیب‌های محیطی مانند ضربه و پارگی نیز کاربرد زیادی دارد. موارد ذکر شده در کنار سهولت در کاربرد، از مهم‌ترین مزایای این نوع بسته‌بندی هستند.

رول بسته‌بندی

رول بسته‌بندی در حوزه‌های بسیار متنوعی کاربرد دارد. بسته‌بندی مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، قطعات خودرو، اسباب‌بازی و مواد شوینده تنها چند مورد از کاربردهای مختلف رول بسته‌بندی است. علت این میزان از کاربرد، مزایای بسیاری است که استفاده از رول بسته‌بندی در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد.

پلاستیک بسته‌بندی

بسته‌بندی کالاها به کمک پلاستیک بسته‌بندی از باقی روش‌ها به مراتب ارزان‌تر است. به جز قیمت، موارد دیگری مانند مقاومت و سهولت در بسته‌بندی نیز از مزایای پلاستیک بسته‌بندی است. دارا بودن چنین مزایایی باعث شده تا این نوع بسته‌بندی، انتخاب اول بسیاری از تولیدکنندگان در صنایع گوناگون باشد.