پلی‌الفین شرینک

مشخصات فنی

فیلم pof پلی‌الفین شرینک

با فیلم‌های شرینک پلی‌الفین بسته‌بندی با استانداردهای روز دنیا را تجربه کنید. شرینک پلی‌الفین (POF) بهترین راهکار برای بسته‌بندی محصولات و محبوب‌ترین نوع بسته‌بندی شرینک در دنیا است. فیلم‌های پلی‌الفین شرینک نادی‌پلاستیک با استفاده از ماشین‌آلات ایتالیایی و با بهترین استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند. این فیلم‌ها مقاومت بی‌نظیری دارند و با توجه به استانداردهای بهداشتی بالای آن‌ها، بهترین گزینه برای تماس مستقیم با مواد غذایی هستند. رول پلی‌الفین شرینک همچنین بهترین انتخاب برای چاپ طرح‌های گرافیکی در طیف‌های رنگی گسترده است. همچنین به دلیل مقاومت بالا و قدرت جمع‌شوندگی مناسب، انتخاب بسیار مناسبی برای بسته‌بندی محصولات با اشکال نامتداول و لبه‌های ‌تیز است. فیلم‌های پلی‌الفین قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست هستند و با استانداردهای غذایی ایران، اروپا و آمریکا سازگاری دارند. برای سفارش فیلم‌های شرینک پلی‌الفین و آگاهی از آخرین قیمت‌ها با شماره‌ی ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ تماس بگیرید.

معرفی فیلم شرینک پلی‌الفین

نادی‌پلاستیک نخستین تولیدکننده‌ی فیلم شرینک پلی‌الفین در ایران با استفاده از دستگاه‌های ایتالیایی است. فیلم‌های ما با بالاترین کیفیت و در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شوند. سطح شفاف و براق این فیلم‌ها، زیبایی محصول شما را دوچندان می‌کند و مقاومت بالای آن هزینه‌های بسته‌بندی شرکت را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد.

این فیلم‌ها همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات دمایی دارند. در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده در ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک هستند. همچنین توانایی بالای آن‌ها در پذیرش چاپ رنگی به شما کمک می‌کند که از بسته‌بندی خود به عنوان بهترین ابزار برای انتقال پیام استفاده کنید.

ویژگی‌های فیلم پلی‌الفین شرینک

  • مقاومت بسیار بالا در برابر پارگی
  • مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات دمایی
  • بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی
  • بهترین انتخاب برای پرینت گرافیکی
  • قابلیت بسته‌بندی محصولاتی با اشکال متقاوت و لبه‌های تیز
  • قیمت بسیار مناسب
  • سازگار با محیط زیست

کاربردهای فیلم POF

فیلم پلی‌الفین شرینک در مقایسه با سایر فیلم‌های شرینک استانداردهای بهداشتی بالاتری دارد. در نتیجه انتخاب اول بسیاری از شرکت‌های تولید محصولات غذایی هستند. می‌توانید از این فیلم‌ها برای بسته‌بندی محصولات منجمد، سبزیجات، بستنی، بیسکوییت، شکلات و سایر محصولات غذایی استفاده کنید.

پلی‌الفین همچنین برای بسته‌بندی محصولاتی مانند اسباب بازی و کتاب و سایر محصولاتی که بر زیبایی ظاهری تمرکز دارند استفاده می‌شود.

فیلم پلی‌الفین شیرینگ چیست؟

فیلم پلی‌الفین یک نوع پیشرفته از فیلم‌های شرینک است که مقاومت و استانداردهای بهداشتی بسیار بالاتری در مقایسه با رقبای خود (به خصوص پی‌وی‌سی شرینک) دارد. این فیلم‌ها شفافیت بسیار بالا و وزن بسیار کمی دارند. همچنین گزینه‌ای بسیار ایده‌آل برای استفاده در دستگاه‌های تمام اتوماتیک و خطوط تولیدی با خروجی بالا هستند.

با توجه به مقاومت بالای پلی‌الفین، می‌توانید از ورقه‌هایی نازک‌تر و در نتیجه رول‌های کمتری در دستگاه استفاده کنید. این مسئله باعث افزایش بازده خط تولید می‌شود. در کنار این، مقاومت پلی‌الفین آن را به یک گزینه‌ی بسیار مناسب برای بسته‌بندی محصولاتی با اشکال نامتداول می‌کند. به این دلیل که احتمال پارگی پلی‌الفین بسیار کمتر از شرینک فیلم‌های مشابه است.

بر خلاف پی‌وی‌سی، پلی‌الفین در زمان حرارت دیدن از خود گازهای سمی منتشر نمی‌کند. این ماده همچنین در اکثر کشورهای جهان به شکل کامل قابل بازیافت است.

دانستی‌های فیلم پی او اف

 - فیلم پلی‌الفین شفافیت بسیار بالایی دارد و در نتیجه بهترین انتخاب از نظر زیبایی ظاهری است.

- فیلم پلی‌الفین ۱۰۰٪ قابل بازیافت است.

- این فیلم‌ها به سرعت و به شکل کامل منقبض می‌شوند و به صورت آماده از تونل شرینک بیرون می‌آیند.

- این فیلم‌ها هزینه‌ی بسیار کمی دارند.

- بهترین انتخاب برای بسته‌بندی چندین محصول در یک مجموعه هستند.

- پلی‌الفین به دلیل مقاومت زیاد درصد خرابی بسیار کم و در نتیجه راندمان بالایی دارد.

فیلم‌های شرینک چه مزایایی دارند؟

روش بسته‌بندی شرینک بسیار محبوب است. به این دلیل که مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر روش‌های بسته‌بندی دارد. فیلم‌های شرینک منعطف هستند و در عین حال مقاومت بالایی دارند. این فیلم‌ها همچنین ظاهر زیبایی دارند و در بسیاری موارد قابلیت بازیافت دارند. در ادامه به برخی از مزایای فیلم‌های شرینک اشاره می‌کنیم.

مقاومت

مقاومت و ماندگاری بالای فیلم‌های شرینک، آن‌ها را به انتخابی ایده‌آل برای بسته‌بندی محصولات مختلف تبدیل می‌کند. فیلم‌های کراس لینک (Cross Linked Films) می‌توانند محصولاتی با لبه‌های تیز را به خوبی بسته‌بندی کنند. به این دلیل که احتمال پارگی و سوراخ شدن آن‌ها بسیار کم است. این نوع از بسته‌بندی، احتمال دست بردن در محصول را هم کاهش می‌دهد و در نتیجه اعتماد مشتریان به محصولات شما را افزایش خواهد داد.

اگر هر روز محصولات بسیاری را بسته‌بندی می‌کنید، فیلم‌های شرینک انتخاب مناسبی برای استفاده در دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک هستند. در کنار موارد بالا، فیلم‌های شرینک زمان نگهداری محصول را هم افزایش می‌دهند و بوی محصول را در خود حبس می‌کنند.

زیبایی

فیلم‌های شرینک در اطراف محصول محکم می‌شوند، در نتیجه شکل محصول را حفظ می‌کنند. این فیلم‌ها همچنین شفاف هستند و طراحی محصول را به مشتری نشان می‌دهند. همچنین فرمول‌های خاصی از فیلم های شرینک وجود دارند که به دلیل ساختار ضدبخار و ضدانتقال رطوبت، انتخاب بهتری برای گوشت و غذاهای منجمد هستند.

در کنار این‌ها، می‌توانید طرح‌های گرافیکی دلخواه خود را با استفاده از دستگاه‌های مخصوص روی فیلم‌های شرینک چاپ کنید. فیلم‌های پلی‌الفین بهترین انتخاب برای چاپ طرح‌های گرافیکی با محدوده‌ی رنگ گسترده هستند.

سازگاری با محیط زیست

فیلم‌های پلی‌الفین و پلی‌اتیلن قابل بازیافت بوده و در نتیجه با محیط زیست سازگار هستند و با استانداردهای اکثر کشورها مطابقت دارند. در کنار این، فیلم‌های پلی الفین (Polyolefin) در زمان حرارت دیدن گازهای سمی تولید نمی‌کنند و انتخابی بسیار سالم‌تر برای نیروهای شرکت شما هستند.

کاهش هزینه‌ها

با توجه به مقاومت فیلم‌های شرینک، بسیاری از برندها توانسته‌اند بسته‌بندی کارتنی را به شکل کلی با بسته‌بندی شرینک جایگزین کنند. محصولات سنگین می‌توانند تنها با بسته‌بندی شرینک به بازار عرضه شوند و محصولات سبک‌تر می‌‌توانند در بسته‌بندی پلاستیکی و سپس شرینک عرضه شوند. در نتیجه نه تنها قیمت و هزینه بسته‌بندی کاهش پیدا می‌کند، بلکه هزینه‌ی نگهداری از محصولات نیز، با توجه به حجم کمتر آن‌ها، کاهش پیدا خواهد کرد.

 

استعلام قیمت و خرید فیلم POF و پلی‌الفین شرینک

برای مشاوره، استعلام قیمت یا آگاهی از شرایط فروش از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ یا ۶۵ با کارشناسان نادی‌پلاستیک در تماس باشید.