شرکت صنایع ماشین‌سازی «تحول کالای نوین» با نام تجاری «نادی‌پک» در سال ۱۳۷۰ شمسی به منظور تولید ماشین‌آلات تخصصی بسته‌بندی با مواد پلاستیکی در ایران تاسیس گردید. همگام با رشد صنایع مختلف در دهه ۷۰ شمسی و افزایش سریع نیاز به انواع محصولات فیلم شرینک (Shirink film) برای بسته‌بندی و نگهداری محصولات تولیدی و رشد نیازهای خدماتی به انواع لفاف پوششی، صنایع ماشین‌سازی تحول کالای نوین اقدام به سرمایه‌گذاری سنگین در احداث یک واحد صنعتی پیشرفته مطابق با تکنولوژی روز تولیدی از کشورهای دارنده فناوری نمود. در سال ۱۳۸۱ شمسی، شرکت «نادی‌پلاستیک آریا» احداث کارخانه خود را برای تولید فیلم استرچ پی‌وی‌سی نرم (Soft Stretch PVC) و سپس پی‌وی‌سی استرچ مناسب صنایع غذایی پایه‌ریزی نمود.

نادی پلاستیک آریا تکنولوژی تولید پی‌وی‌سی شرینک نرم را از کمپانی معتبر دکو فیلم ایتالیا دریافت نمود و دانش فنی و ماشین‌آلات تولید پی‌وی‌سی استرچ غذایی را از پیشرفته‌ترین دارندگان این تکنولوژی در کره جنوبی وارد نموده و به کار گرفت. در پایان دهه ۱۳۸۰ شمسی به دلیل نیاز بازار به فیلم پلی‌الیفن شرینک (POF shirink film) که کاملا ایمن بوده و به علت سبک بودن، اقتصادی می‌باشد، «نادی‌پلاستیک آریا» اقدام به کسب فناوری تولید از دکو فیلم ایتالیا (DECO film Italy) نمود تا چرخه تولید را با نیاز بازار کاملاٌ هماهنگ و کشور را از واردات محصول خارجی بی‌نیاز نماید.

c7531e5ebc4484f4487991c7a019e550

استراتژی صنعتی «نادی‌پلاستیک آریا» بر پایه ارتقاء مداوم کیفیت، بی‌نیاز شدن صنایع کشور از کالای خارجی و همگامی با امکانات صنعت نوین جهانی از طریق تحقیق و توسعه می‌باشد. استراتژی بازرگانی «نادی‌پلاستیک آریا» انعطاف‌پذیری و درک نیاز مصرف‌کننده، بی‌رقیب بودن در کیفیت، صداقت در ارتباط با مصرف‌کننده و الویت قرار دادن خواست مشتری است. «نادی‌پلاستیک آریا» با بهره‌گیری و آموزش کادر مجرب فنی و واحد تحقیق و توسعه، موفق به بکارگیری بالاترین استانداردهای رایج تولید در کشورهای پیشرفته گردیده و این تلاش به شکل پیوسته ادامه دارد. بسته‌بندی با انواع محصولات فیلم «نادی‌پلاستیک آریا» در صنایع مختلف، ضمن کاهش ضایعات و هزینه بسته‌بندی موجب حفظ خواص مواد، ماندگاری طولانی‌تر محصول، کاهش مرجوعی و در نهایت رضایت بیشتر مصرف‌کننده نهایی می‌باشد.

استراتژی نادی پلاستیک

  • ارتقا کیفیت محصولات تولیدی
  • داشتن نوآوری و تحقیق و توسعه
  • درباره محصولات روز دنیای بسته‌بندی
  • انعطاف‌پذیری نسبت به نیاز مشتری و بازار مصرف
  • اولویت قراردادن نیاز مشتری
  • صداقت با مصرف‌کننده و رابطه بلندمدت با مشتریان ومصرف‌کنندگان خانواده نادی‌پلاستیک آریا

در خاتمه بر این باوریم که خدمت ما به مشتریان و اعتماد آن‌ها به کیفیت محصولاتمان، ضامن بالندگی و ماندگاری هر آنچه بیشتر ما است.