فیلم استرچ پی‌ وی‌ سی

مشخصات فنی

فیلم استرچ استرچ مواد غذایی

با فیلم‌ استرچ پی‌ وی‌ سی PVC یا استرچ غذایی محصولات خود را با بهترین کیفیت و به‌صرفه‌‌ترین هزینه بسته‌بندی کنید. رول‌ های پی‌ وی‌ سی استرچ غذایی نادی‌ پلاستیک، بهترین انتخاب برای بسته‌ بندی مواد غذایی هستند. فیلم کششی کمترین بو و بیشترین چسبندگی را داشته و در مقایسه با فیلم‌های دیگر مقاومت بالاتری دارد که باعث می‌شود کیفیت مواد غذایی شما برای مدتی بسیار طولانی حفظ شود. نادی‌ پلاستیک بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ فیلم‌های پی‌ وی‌ سی استرچ غذایی کره‌ای در ایران است. این فیلم‌ها بخاطر کیفیت خود، انتخاب اول صنعت‌گران ایرانی بوده و به بسیاری از کشورهای اروپایی و حوزه‌ خلیج فارس صادر می‌شوند. این فیلم‌ها را می‌توان به صورت دستی و یا در دستگاه‌های تمام اتوماتیک بکار برد. برای سفارش یا اطلاع از قیمت‌ها با شماره‌ی ۸۸۷۷۹۳۶۶-۰۲۱ در ارتباط باشید.

انتخاب محصول

محصول مورد نظر خود را جهت افزودن به لیست انتخاب کنید

فیلم پی‌وی‌سی استـــــرچ

فیلم پی‌وی‌سی استـــــرچ

جزئیات سفارش

لیست خرید

مشخصات خریدار (جهت تماس پس از ثبت سفارش)

لیست سفارشات

محصول
میکرون
عرض
متراژ
تعداد

فیلم‌ استرچ پی‌ وی‌ سی نادی‌ پلاستیک

نادی پلاستیک بزرگترین نام در صنعت تولید فیلم‌های بسته‌بندی در ایران است. محصولات ما از بهترین مواد اولیه خارجی استفاده کرده و با بزرگترین نام‌های خارجی رقابت می‌کند. این فیلم‌ها با جدیدترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و با ساختار پیشرفته‌ی خود،‌ عمر محصول شما را افزایش می‌دهند.

این فیلم‌ها کاملا بهداشتی و بی‌خطر بوده و مواد خام استفاده شده در آن‌ها کمترین ارزش انتقال را دارند، در نتیجه محصولات شما برای مدت طولانی‌تر تازه مانده و ویژگی‌های خود را حفظ می‌کند.

فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی نادی‌پلاستیک شفافیت بسیار زیادی داشته و ضدبخار هستند. همچنین با تنظیم اکسیژن و رطوبت فضای ظرف، به محصول شما اجازه‌ تنفس می‌دهند.

بسته‌بندی به کمک فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ، یکی از بهترین راه‌های محافظت از مواد غذایی است. استفاده از فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ غذایی به عنوان محافظ غذا، ضمن نگهداری طولانی‌تر از محصولات خوراکی، کیفیت این مواد را نیز حفظ می‌کند.

مواد بکار رفته در این فیلم‌ها، این امکان را فراهم می‌کند تا از آن به صورت مستقیم در تماس با مواد خوراکی استفاده کنید.

برای سفارش فیلم استرچ کره ای با بهترین قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

ویژگی‌های فیلم پی‌ وی‌ سی استرچ:

 • استفاده از جدیدترین استانداردهای بهداشتی
 • بدون بو برای ماندگاری بالاتر محصولات غذایی
 • تنظیم اکسیژن و رطوبت برای ماندگاری بالاتر میوه‌ها و سبزیجات
 • شفافیت و چسبندگی برای ایجاد بهترین بسته‌بندی
 • مواد اولیه‌ کره‌ای
 • خاصیت ضدبخار
 • قابلیت استفاده به صورت دستی و به همراه دستگاه‌های اتوماتیک

کاربردهای فیلم‌ استرچ PVC

فیلم پی‌وی‌سی استرچ (که به عنوان فیلم‌های کلینگ نیز شناخته می‌شود) بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی است، به این دلیل که بوی محصول را طی زمان تغییر نداده و محصول را در داخل بسته حبس نمی‌کند. این فیلم‌ها شفاف بوده و محصول شما را به مشتریان نمایش می‌دهند. از فیلم استرچ مواد غذایی برای سلفون بسته‌بندی، سلفون غذا، محافظ غذا، مشما بسته‌بندی و... استفاده می‌شود.

از فیلم پی‌وی‌سی شرینک می‌توان برای بسته‌بندی نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت قرمز، ماهی، پنیر، غذای سرخ شده، ساندویچ و غذاهای خشک یا منجمد استفاده کرد.

فیلم استرچ چیست؟

فیلم استرچ پی‌وی‌سی یک لایه‌ نازک شفاف پلاستیکی است که معمولا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. این فیلم‌ها ضدبخار بوده و در نتیجه قطرات آبی که توسط محصولات غذایی در بسته جمع می‌شوند، سطح آن را کدر نمی‌کنند. فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ با بالاترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و در نتیجه می‌توان با خیال آسوده محصولات غذایی را به کمک آن بسته‌بندی کرد.

به دلیل اینکه که پی‌وی‌سی استرچ بدون بو بوده و کیفیت محصول را تغییر نمی‌دهد، محصولاتی که به این روش بسته‌بندی می‌شوند، عمر بالاتری دارند. این نوع بسته‌بندی به اکسیژن و رطوبت اجازه‌ی جابجایی داده و در عین حال مانع نفوذ گرد و غبار می‌شود.

بر خلاف فیلم‌های پی‌وی‌سی شرینک که برای بسته‌بندی به حرارت نیاز دارند، فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ به راحتی و تنها با استفاده از دست قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان از این فیلم‌ها به همراه دستگاه تمام‌اتوماتیک نیز استفاده کرد.

فیلم‌های استرچ معمولا در دو نوع پی‌وی‌سی و پلی اتیلن (PE) عرضه می‌شوند که مواد پی‌وی‌سی به دلیل چسبندگی بیشتر و استاندارد بهداشتی بالاتر محبوبیت بیشتری دارند.

دانستنی‌های فیلم‌ استرچ غذایی

- در سال ۱۹۳۳ و به صورت اتفاقی توسط رلف وایلی اختراع شد.

- نخستین بار به صورت اسپری و برای مقاوم‌سازی هواپیماها در برابر نمک دریا در جنگ جهانی دوم به کار رفت.

- نخستین بار در سال ۱۹۵۳ و با نام ساران (Saran) به بازار خانگی عرضه شد و هنوز هم در بسیاری نقاط دنیا با این نام شناخته می‌شود.

- در ابتدا دانشمندان اعتقاد داشتند که الکتریسیسته ساکن باعث می‌شود فیلم‌های استرچ به اشیا بچسبند. اما امروز دانشمندان بر این عقیده‌اند که چسبندگی این فیلم‌ها به دلیل پیوند مولکولی مستحکم پی‌وی‌سی و ساختار فنری آن است.

استرچ پی‌ وی‌ سی چه مزایایی دارند؟

مقاومت بالا: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی در مقایسه با فیلم‌های مشابه، مقاومت بیشتری دربرابر ضربه و پارگی داشته و گزینه‌ی بهتری برای استفاده در محصولات غذایی و محصولاتی با لبه‌های نوک‌تیز به شمار می‌روند زیرا در زمان جابجایی آسیب کمتری می‌بینند. یک نمونه از مقاومت فیلم‌های استرچ غذایی را در شیرینی‌فروشی‌ها می‌توان دید؛ با اینکه مردم بارها در طول روز آنها را لمس می‌کنند، اما سوراخ نشده و به راحتی به حالت اولیه خود باز می‌گردند.

چسبندگی: هم فیلم های پی وی سی و هم PE دارای قدرت چسبندگی مناسب بوده و قابلیت تطابق با هر شکل و حجم بسته‌بندی موادغذایی را دارا می‌باشند و برای این منظور به هیچ عنوان نیاز به گرمادهی (استفاده از سشوار و...) به فیلم نخواهد بود.

زیبایی بصری: فیلم‌های پی‌وی‌سی شفافیت بسیار زیادی داشته و ضخامت آن‌ها در تمامی نقاط یکسان است، در نتیجه استفاده از آن‌ها باعث زیباتر شدن بسته‌بندی کالاهای شما می‌شود.

قابلیت استفاده برای مواد غذایی منجمد: به دلیل مقاومت بالا، فیلم استرچ غذایی همچنین می¬تواند برای بسته¬بندی مواد غذایی منجمد (مثل گوشت، مرغ و ماهی یخ¬زده) نیز استفاده شود.

نگهداری آسان: نگهداری کاور استرچ غذایی آسان بوده و برای این منظور تنها کافی است دور از تابش آفتاب، رطوبت یا باران نگهداری شوند. دمای ایده¬آل برای نگهداری فیلم استرچ غذایی بین 5 تا 30 درجه می¬باشد.

تنظیم اکسیژن و رطوبت: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی رطوبت و اکسیژن را به اندازه‌ی کافی از خود عبور داده و از نفوذ گرد و غبار به محصول جلوگیری می‌کنند. در نتیجه عمر محصول افزایش پیدا کرده و کیفیت آن در طول این مدت حفظ می‌شود.

مواد اولیه بهداشتی: فیلم‌های استرچ اکثرا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شوند، به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده‌ی این فیلم‌ها به نکات بهداشتی توجه ویژه‌ای داشته و مواد بکار رفته در فیلم‌ها بر اساس استانداردهای بهداشتی انتخاب می‌شوند.

زیبایی بصری: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی شفافیت بسیار زیادی داشته و ضخامت آن‌ها در تمامی نقاط یکسان است، در نتیجه استفاده از آن‌ها باعث زیباتر شدن بسته‌بندی کالاهای شما می‌شود

تنظیم اکسیژن و رطوبت: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی رطوبت و اکسیژن را به اندازه‌ی کافی از خود عبور داده و از نفوذ گرد و غبار به محصول جلوگیری می‌کنند. در نتیجه عمر محصول افزایش پیدا کرده و کیفیت آن در طول این مدت حفظ می‌شود.

مواد اولیه بهداشتی: فیلم‌های استرچ اکثرا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شوند، به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده‌ی این فیلم‌ها به نکات بهداشتی توجه ویژه‌ای داشته و مواد بکار رفته در فیلم‌ها بر اساس استانداردهای بهداشتی انتخاب می‌شوند.

نکات مهم برای خرید فیلم استرچ

انتخاب صحیح تجهیزات بسته بندی در حفظ و نگهداری و افزایش ایمنی هنگام حمل و نقل تاثیر بسزایی دارد. اگر تصور این را دارید که اکثر فیلم‌های استرچ موجود در بازار از نظر بازدهی، قیمت و ترکیب مواد تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند، باید بگوییم که در اشتباهید! در ادامه به برخی از مؤلفه‌های کلیدی قابل توجه جهت انتخاب استرچ غذایی مناسب، اشاره میشود.

فیلم استرچ

 لایه های استرچ مواد غذایی

تعداد لایه ها در فیلم هم در ظرفیت کشش و هم در استحکام کلی حلقه (رول) شما نقش اساسی دارد. امروزه اکثر فیلم‌های کششی موجود از پنج لایه فیلم تشکیل شده‌اند، اما برخی فناوریهای جدید با ترکیب خاصی از مواد خام موفق شده‌اند که فیلم‌های استرچی تا 55 لایه تولید کنند. حرف آخر را در فیلم بسته بندی ماشینی، فناوری پیشرفته اکستروژن، به دلیل داشتن کارایی بالا و مقرون به صرفه بودن میزند.

محتوای قابل بازیافت

در سال‌های اخیر، بخش عمده‌ای از تولیدکنندگان استرچ غذایی تمرکز خود را بر روی تولید فیلم‌های کششی با نسبت بالاتری از محتوای بازیافتی منعطف کرده‌اند، با این وجود، هنوز هم بسیاری از آن‌ها از تولید فیلم‌های سازگار با محیط زیست خودداری کرده‌اند. این محصولات، در عین اینکه کربن کمتری برای ساخت آن‌ها مصرف شده، مواد را به اندازه کافی ایمن کرده و سالم نگه می‌دارند. علوم روز به تازگی توانسته، با استفاده از فناوری سبز (سازگار با محیط زیست)، استرچ غذایی با دوام و حاوی مواد قابل بازیافت روانه بازار کند. وجه تمایز اصلی فیلم استرچ قابل بازیافت، ترکیب مواد آن (51 درصد رزین گیاهی، 30 درصد محتوای پلیمر بازیافتی و 19 درصد پلیمر بکر)، تولید عاری از کربن و سطح عملکرد قابل اعتماد و بدون اشکال است.

کالای مورد بسته بندی

برای انتخاب یک استرچ مواد غذایی مناسب، باید به نوع کالایی که عرضه می‌شود، نحوه بسته‌بندی، نگهداری و حمل و نقل آن توجه ویژه کرد. برای مثال جهت بسته‌بندی مواد غذایی، نیاز به استرچ غذایی یا همان فیلم‌های کششی با ضخامت نسبتاً کمتر نیاز دارید. اما برای بسته‌بندی لوازم منزل، مبلمان، کارتن، پالت و غیره، همچنین برای ایمن‌سازی بارهای نامنظم و نامتعادل، بی‌شک فیلم استرچ غذایی ضخیم، مقاوم و بادوام‌تری مورد نیاز خواهد بود.

مقایسه انواع فیلم استرچ مواد غذایی

اگرچه امروزه می‌توان این محصول را به روش‌ها و با معیارهای مختلف دسته‌بندی کرد، اما برای ساخت این نوع استرچ عمدتاً از دو روش دمش (Blown Film) و ریخته‌گری (Cast Film) استفاده می‌شود که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم. در هر دوی آنها از نوعی پلیاتیلن با چگالی کم LLDPE ساخته شده اند، اما شیوه تولید آنها متفاوت است.

فیلم استرچ مواد غذایی

فیلم استرچ ریخته­ گری ­شده

در فرآیند تولید فیلم کششی ریخته‌گری‌شده از غلتک برای خنک کردن فیلم استفاده میشود. به طور کلی فیلم کششی ریخته گریشده مقرون به صرفه تر از فیلم دمنده است و برای اکثر عملیات کاربرد دارد.

فیلم استرچ ریخته‌گری شده (Cast Stretch Film) که به آن روکش کششی ریخته‌گری‌شده نیز گفته می شود، با استفاده از فرآیند اکستروژن ریخته گری تولید می شود. فرآیند اکستروژن ریخته گری یک فرآیند پیوسته است که در آن یک ماده ترموپلاستیک ذوب شده و از طریق یک قالب مسطح بر روی یک رول فشرده و سرد شده و دوباره به حالت جامد در می‌آید. این فرآیند به فیلم Cast شفافیت بالا می‌بخشد و باعث میشود در حین مصرف نیروی کمتری برای کشش صرف شود. به علاوه، مقاومت آن در برابر پارگی افزایش مییابد، به طور بی‌صدا از رول جدا شده و چسبندگی عالی ارائه میدهد. البته لازم بذکر است، هر دو نوع استرچ غذایی ریخته گری ماشینی و دستی در بازار موجود است.

مزایای فیلم استرچ ریخته گری شده

فیلم استرچ ریخته‌گری‌شده به دلیل کاهش هزینه های ساخت، ارزانتر و در بین مصرف‌کنندگان محبوب‌تر است. همچنین شفافیت بالای آن به کاربران این امکان را میدهد تا محصولات بسته‌بندی شده را به طور کامل مشاهده کنند. فیلم کششی ریخته گری‌شده در مقایسه با استرچ دمشی به آرامی باز می شود و به علاوه، دارای قدرت چسبندگی دو طرفه است که به کالا یا مواد غذایی ایمنی بیشتری می‌بخشد. به همین دلیل برای استفاده به عنوان استرچ غذایی مناسب است.

معایب استرچ ریخته گری

-قدرت نگهدارندگی، حفظ بار و مقاومت در برابر پارگی کمتر

فیلم استرچ دمشی

استرچ دمشی، که به آن بسته کششی دمنده نیز گفته می شود، با استفاده از فرآیند اکستروژن دمیده تولید می شود. این پلاستیک مذاب بر روی یک قالب لوله‌مانند، معمولاً به صورت عمودی، کشیده و یک رول با دیواره نازک را تشکیل میدهد. سپس هوا از طریق دهانه مرکزی قالب به آن دمیده شده و باعث انفجار لوله فیلم می‌گردد. در ادامه، از بالا هوا بوسیلهی لولهای بر روی فیلم دمیده شده و آن را خنک میکند. این فرآیند باعث میشود که فیلم دمیده‌شده نسبت به فیلم ریخته‌گری‌شده قوی تر و داراری انعطاف پذیری بیشتری باشد. خواص الاستیسیته بالاتر استرچ دمیده‌شده، قدرت نگهداری بار را به طور قابل توجهی را بالا میبرد.

مزایای فیلم کششی دمشی

فیلم کششی دمیده‌شده ظرفیت حفظ بار و کشش بالاتری دارد. این نوع بسته‌بندی شامل یک فیلم با کیفیت عالی است که همچنین به ایمنی بار یا کالا نیز کمک فراوانی میکند.. در هنگام ایمن سازی بار یا کالایی با لبه های تیز، مقاومت فیلم کششی دمشی در برابر پارگی بالاتر یک مزیت محسوب می‌شود.

معایب استرچ دمشی

- هزینه بالاتر به دلیل پیچیده بودن فرآیند تولید.

- شفافیت پایین به دلیل ایجاد تبلور در فرآیند تولید،

- سر و صدای زیاد هنگام باز شدن از رول ها

در جدول زیر به طور خلاصه این دو محصول مقایسه می‌شوند:

مقایسه انواع فیلم استرچ مواد غذایی

فیلم استرچ برای چه محصولاتی استفاده می شود؟

در ادامه لیستی از محصولاتی که برای خرده‌فروشی، ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل آن‌ها از فیلم استرچ استفاده می‌شود ارائه می‌کنیم:

 1. سطل‌ها: برای بسته‌بندی سطل‌های مایعات، رنگ و کالاهای خشک معمولا از فیلم‌های استرچ سنگین استفاده می‌شود.
 2. قرقره‌های سیم: برای جلوگیری از باز شدن سیم و یکپارچه‌سازی قرقره‌ها در کنار یکدیگر می‌توان فیلم استرچ استفاده کرد.
 3. سفال و خاک رس: برای محافظت از خاک رس و سفال فیلم استرچ انتخاب خوبی است.
 4. قطعات الکترونیکی: بسیاری از لوازم الکترونیکی بسیار ظریف و کوچک هستند. برای حفظ ایمنی آن‌ها می‌توان از فیلم کششی ضد الکتریسیته ساکن استفاده کرد.
 5. چوب: بسیاری از صاحبین صنایع چوب پیش از این از فیلم‌های باندلینگ برای بسته‌بندی محصولات چوبی استفاده می‌کردند. اما امروزه بسیاری از آن‌ها رول استرچ هواکش را برای بسته‌بندی محصولات خود ترجیح می‌دهند زیرا این فیلم استرچ باعث خروج رطوبت چوب پس از بسته‌بندی می‌شود.
 6. محصولات پزشکی: معمولا از فیلم از پیش کشیده‌شده به منظور بسته‌بندی محصولات بسیار سبک استفاده می‌شود. به صورت کلی بسته‌بندی محصولات پزشکی با این فیلم بسیار باکیفیت و مقرون به صرفه خواهد بود.
 7. پنجره: برای محافظت از پنجره‌ها به هنگام حمل و نقل می‌توان آن‌ها را درون فیلم استرچ پیچید.
 8. گیاهان و درختان: فیلم کششی هواکش بهترین گزینه برای بسته‌بندی گیاهان و درختان است زیرا این فیلم به آن‌ها اجازه تنفس در حین حمل و نقل را می‌دهد.
 9. مبلمان: بسیاری از تولیدکنندگان و جا‌به‌جا کنندگان برای محافظت از مبلمان به هنگام حمل و نقل و انبار کردن از فیلم استرچ استفاده می‌کنند.

۷ نکته مهم در رابطه با فیلم استرچ

در این قسمت می‌خواهیم ۷ نکته مهم در رابطه با استرچ غذایی را لیست کنیم. دانستن این نکات در زمان خرید فیلم استرچ  و در زمان بسته‌بندی محصولات با استفاده از فیلم کششی بسیار ضروری است.

1- بسته‌بندی صحیح

تکنیک صحیح بسته‌بندی بسیار مهم است. اساساً، همیشه باید مطمئن شوید که فیلم کششی به اندازه کافی سفت شده است. همچنین مهم است که لایه‌هایی از فیلم استرچ همیشه در طول بسته‌بندی کمی همپوشانی داشته باشند و روی هم قرار بگیرند تا از ثبات اطمینان حاصل شود. ایجاد یک لایه تقریبا 10 سانتی متری توصیه می‌شود.

دو مسئله مهم دیگر که باید در حین بسته‌بندی رعایت شود، بستن قسمت کف یا پایین و قسمت بالایی محصول است. بسته‌بندی از پایین‌ترین قسمت شروع می شود به طوری که کالاها توسط فیلم کششی به پالت متصل می‌شوند. بسته به ارتفاع و وزن بار، استفاده از حداقل دو تا چهار روکش منطقی است. اگر شک دارید که چند دور باید بپیچید بهتر است که حدالامکان پوشش ضخیم‌تری ایجاد کنید تا از آسیب ندیدن محصولات مطمئن شوید. در نهایت باید قسمت بالایی را بسته‌بندی کنید. در قسمت بالایی معمولا بیشتر از 2 بار پیچیدن استرچ مواد غذایی به دور کالاها نیاز نیست. پیچیدن فیلم در قسمت بالایی باعث افزایش استحکام بسته‌بندی نیز می‌شود.

2- طول، عرض و عمق بهینه

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب در مورد تجهیزات بسته بندی، ضخامت آن است. ضخامت فیلم کششی معمولا بر حسب میکرومتر مشخص می‌شود و حدوداً بین  8 تا 23 میکرومتر یا بیشتر است. اینجا یک قانون سرانگشتی وجو دارد: هر چه قدر ضخامت فیلم بیشتر باشد، ظرفیت کششی آن نیز بیشتر است در واقع یعنی نیرویی که فیلم پس از کشیده شدن دوباهر به حالت عادی خود برگردانده می‌شود؛ بیشتر است. بنابراین، می‌توان گفت که هر چه بار شما سنگین‌تر یا بد شکل باشد، باید فیلم استرچ ضخیم‌تر باشد تا حداکثر کشش و پایداری را تضمین کند. اما برای بسته‌بندی یک محموله سبک با لبه‌های صاف، یک استرچ مواد غذایی نسبتاً نازک نیز کفایت می‌کند.

همچنین باید قبل از خرید فیلم استرچ به عرض آن نیز فکر کنید. فیلم عریض‌تر از یک طرف تلاش کمتری برای بسته‌بندی نیاز دارد، چراکه نیازی نیست فیلم را چند دور حول محموله بپیچید ولی در عین حال، درست مانند فیلم ضخیم‌تر، از نظر وزن سنگین‌تر است - که به نوبه خود حمل و نقل را برای شما یا کارمندانتان غیرعملی‌تر و پرزحمت‌تر می‌کند. همین امر در مورد طول نیز صدق می‌کند: هر چه رول فیلم طولانی‌تر باشد، سنگین‌تر است. بنابراین در اینجا باید تعادل مناسب را پیدا کنید - و این همیشه کاملاً به ماهیت بار شما بستگی دارد.

وقتی صحبت از انواع فیلم کششی با اندازه‌های صحیح می‌کنیم یعنی: نادی پلاستیک برای قطعات کوچک، کالاهای دیروی یا کالاهای با طول بلند و ... فیلم استرچ مینی دارد. این نوع استرچ غذایی به خصوص به دلیل اندازه کوچک آن به راحتی قابل استفاده است.

3- فیلم استرچ پیش‌ کشیده یا فیلم استرچ معمولی؟

یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب علاوه بر ضخامت، ظرفیت کششی فیلم است. در اینجا یک تمایز تقریبی بین فیلم پیش‌کشیده و معمولی وجود دارد. در نهایت، این بستگی به سلیقه و نوع و ابعاد بار شما دارد که چه چیزی را انتخاب می‌کنید.

فیلم استرچ معمولی بسیار کشش‌پذیر است (تا 300٪ و بیشتر). بنابراین، هنگام بسته‌بندی، باید کشش بالایی ایجاد کنید تا از نیروی نگهدارنده و پایداری به همان اندازه اطمینان حاصل کنید. بهترین راه برای انجام این کار این است که پالت را به عقب برگردانید و آن را سفت کنید. مزیت بزرگ این روش این است که از میزان مصرف فیلم بسیار کاهش می‌یابد.

از طرف دیگر، استرچ غذایی پیش‌کشیده ظرفیت کشش اضافی بسیار کمی دارد. بنابراین هنگام کشش، باید نیروی بسیار کمتری اعمال کنید، در واقع نباید فیلم را زیاد سفت کنید. این بدان معناست که در حین بسته‌بندی می‌توانید به راحتی در اطراف محموله راه بروید و فیلم را به دور آن بچرخانید.

4- متعلقات و وسائل جانبی مناسب

این مورد تقریباً به اندازه تکنیک صحیح بسته‌بندی که در ابتدا توضیح دادیم، مهم است. یکی از تجهیزات جانبی که می‌تونید استفاده کنید ورق پوششی است که بر روی لایه بالایی کارتن بسته‌بندی قرار می‌گیرد. از طرف دیگر، می‌توانید از فیلم استرچ بدون پرفراژ نیز برای این منظور استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید از محافظ‌های لبه‌ای مناسب برای حفاظت از بار به بهترین نحو استفاده کنید. تیغ مناسب برش فیلم هم خیلی مهم است که باید حتما یکی از آن تهیه کنید.

5- استرچ رنگی یا شفاف؟

فیلم استرچ رنگی به طور قابل اعتمادی از کالاهای شما در برابر چشمان کنجکاو محافظت می‌کند! - به خصوص در مورد کالاهای بسته‌بندی شده با ارزش بالا، این می‌تواند از نظر جلوگیری از سرقت بحث مهمی باشد. علاوه بر این، فیلم‌های استرچ رنگی در رنگ‌های مختلف برای حفظ نمای کلی و یکنواخت و برای تشخیص سریع بسته‌بندی‌ها و کالاها در انبار استفاده می‌شوند: به محض اینکه مجبور به تشخیص یا مرتب‌سازی 50 واحد بار شوید، از مزایای مرتب‌سازی رنگ قدردانی خواهید کرد!

6- فیلم استرچ دستی یا ماشینی؟

اگر مجبور هستید هر روز مقدار زیادی از پالت‌های بار را بسته‌بندی کنید، ممکن است توصیه شود که یک ماشین بسته‌بندی فیلم کششی تهیه کنید. بسته‌بندی ماشینی با فیلم کششی کیفیت و سرعت بسته‌بندی را تضمین می‌کند. نادی پلاستیک سترچ‌های ضخیم مناسب ماشین بسته‌بندی نیز دارد که ضخامت و وزن بالایی دارند و مناسب بسته‌بندی با دستگاه هستند. چراکه دستگاه مشکلی با وزن بالای فیلم استرچ ندارد!

7- فیلم استرچ غذایی یا فیلم شیرینگ؟

شاید فکر کنید الان همه چیز را در مورد فیلم استرچ می‌دانید اما به عنوان مثال، اگر مطمئن نیستید که مقاومت فشاری کالاهای پالت‌شده شما چقدر است ممکن است در نهایت منجر به آسیب دیدن قسمت‌هایی از کالا شود. به خصوص در مورد کالاهای بسته‌بندی شده با لبه تیز، اگر استرچ مواد غذایی به اندازه کافی ضخیم نباشد، به سرعت ترک می‌خورد. همچنین در مواقعی که کالاها به صورت نامتوازن روی پالت قرار می‌گیرند، امکان خراب شدن استرچ غذایی زیاد است. در چنین مواردی، بسته‌بندی با فیلم شیرینگ ممکن است جایگزین بهتری باشد. نادی پلاستیک راه حل‌های مناسب برای این موارد را نیز ارائه می‌دهد - فقط با ما تماس بگیرید!

برای مشاوره، استعلام قیمت یا آگاهی از شرایط فروش از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ یا ۶۵ با کارشناسان نادی‌پلاستیک در تماس باشید.

فیلم استرچ غذایی بهترین راهکار برای بسته‌بندی مواد غذایی است. این فیلم‌ها با جدیدترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و با ساختار پیشرفته‌ خود، عمر مواد خوراکی افزایش می‌دهند. این فیلم‌ها علاوه بر شفافیت بسیار بالا، دارای خاصیت ضدبخار و تنظیم اکسیژن مواد غذایی هستند.

بهترین سلفون بسته‌بندی برای مواد غذایی و استرچ غذایی، فیلم اسرچ است. این فیلم‌‌ها کاملا بهداشتی و بی‌خطر بوده و مواد خام استفاده شده در آن‌ها کمترین ارزش انتقال را دارند. به کمک فیلم استرچ غذایی، تازگی و خواص محصولات خوراکی شما مدت زمان بیشتری حفظ می‌شود.

بکارگیری فیلم استرچ برای بسته‌بندی مواد غذایی مزایای بسیاری مانند افزایش ماندگاری، حفظ خواص، افزایش زیبایی محصول، عدم تشکیل بخار، تنظیم اکسیژن، کاهش هزینه، سهولت در بسته‌بندی و... را دارد.

فیلم استرچ مواد غذایی در مقایسه با سایر راهکارهای بسته‌بندی هزینه‌ کم‌تری دارد. همچنین برای خرید فیلم استرچ با بهترین قیمت، می‌توانید از محصولات تولیدی نادی‌پلاستیک استفاده کنید.

از فیلم استرچ غذایی می‌‌توان برای بسته‌بندی نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت قرمز، ماهی، پنیر، غذای سرخ‌شده، ساندویچ و غذای خشک و منجمد استفاده کرد.

تعداد رای کاربران ( 0 )

نظرات کاربران

ارسال کننده :امیرعباس

پیام کاربر :فیلم استرچ نادی پلاستیک از نظر کیفیت و قیمت بهترین گزینه است. ممنون از محصولات خوبتون

1400/12/22 ب.ظ:02:49

پیام مدیر :ممنون از نظر شما

ارسال کننده :امیر ترابی

پیام کاربر :سلام وقت بخیر، سلفون بسته بندی نادی پلاستیک برای بسته بندی مواد خوراکی هم کاربرد داره؟

1401/02/04 ق.ظ:10:39

پیام مدیر :سلام، بله برای مواد غذایی بسیار مناسب هستش، برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02188779365 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال کننده :ahmad

پیام کاربر :سلام فیلم استرچ برای سوسیس کالباسم استفاده میشه؟

1401/02/04 ق.ظ:10:42

پیام مدیر :سلام، بله برای بسته بندی انواع مواد غذایی مناسب هستش، برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 02188779365 تماسس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی لازم را انجام دهند.