فیلم استرچ پی‌وی‌سی

مشخصات فنی

فیلم استرچ استرچ مواد غذایی

با فیلم‌ استرچ پی وی سی محصولات خود را با بهترین کیفیت و به‌صرفه‌‌ترین هزینه بسته‌بندی کنید. رول‌های پی‌وی‌سی استرچ نادی پلاستیک، بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی و استرچ مواد غذایی هستند. فیلم استرچ کمترین بو و بیشترین چسبندگی را دارند و در مقایسه با فیلم‌های دیگر بسیار مقاوم هستند. در نتیجه کیفیت مواد غذایی شما برای مدتی بسیار طولانی حفظ می‌شود. نادی پلاستیک بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ کره‌ای در ایران است. این فیلم‌ها بخاطر کیفیت خود انتخاب اول صنعت‌گران ایرانی هستند و به بسیاری از کشورهای اروپایی و حوزه‌ی خلیج فارس صادر می‌شوند. می‌توانید از این فیلم‌های استرچ به صورت دستی استفاده کنید یا اینکه آن‌ها را در دستگاه‌های تمام اتوماتیک به کار ببرید. برای سفارش یا دریافت آخرین قیمت‌ها با شماره‌ی ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ در ارتباط باشید.

معرفی فیلم‌ استرچ پی‌وی‌سی نادی پلاستیک

نادی پلاستیک بزرگترین نام در صنعت تولید فیلم‌های بسته‌بندی در ایران است. محصولات ما از بهترین مواد اولیه‌ی خارجی استفاده می‌کنند و رقیب بزرگترین نام‌های خارجی هستند. این فیلم‌ها با جدیدترین استانداردهای بهداشتی تولید می‌شوند و با ساختار پیشرفته‌ی خود،‌ عمر محصول شما را افزایش می‌دهند.

این فیلم‌ها کاملا بهداشتی و بی‌خطر هستند و مواد خام استفاده شده در آن‌ها کمترین ارزش انتقال را دارند. در نتیجه محصولات شما برای مدتی طولانی‌تر تازه می‌مانند و ویژگی‌های خود را حفظ می‌کنند.

این فیلم‌ها شفافیت بسیار زیادی دارند و ضدبخار هستند. همچنین با تنظیم اکسیژن و رطوبت فضای ظرف، به محصول شما اجازه‌ی تنفس می‌دهند.

ویژگی‌های فیلم پی وی سی استرچ:

  • جدیدترین استانداردهای بهداشتی
  • بدون بو برای ماندگاری بالاتر محصولات غذایی
  • تنظیم اکسیژن و رطوبت برای ماندگاری بالاتر میوه‌ها و سبزیجات
  • شفاف و چسبنده برای ایجاد بهترین بسته‌بندی
  • مواد اولیه‌ی کره‌ای
  • ضدبخار
  • قابل استفاده به صورت دستی و به همراه دستگاه‌های اتوماتیک

کاربردهای فیلم‌ استرچ PVC

فیلم پی‌وی‌سی استرچ (که به عنوان فیلم‌های کلینگ هم شناخته می‌شود) بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی است، به این دلیل که بوی محصول را طی زمان تغییر نمی‌دهد و محصول را در داخل بسته حبس نمی‌کند. همچنین این فیلم‌ها شفاف هستند و محصول شما را به مشتریان نمایش می‌دهند. از فیلم استرچ مواد غذایی برای سلفون بسته بندی، سلفون غذا، محافظ غذا، مشما بسته بندی و... استفاده می‌شود.

همچنین می‌توانید از فیلم پی‌وی‌سی شرینک برای بسته‌بندی نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت قرمز، ماهی، پنیر، غذای سرخ شده، ساندویچ و غذاهای خشک یا منجمد استفاده کنید.

فیلم استرچ چیست؟

فیلم پی‌وی‌سی استرچ یک لایه‌ی نازک شفاف پلاستیکی است که معمولا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. این فیلم‌ها ضدبخار هستند. در نتیجه قطرات آبی که توسط محصولات غذایی در بسته جمع می‌شوند، سطح آن را کدر نمی‌کنند. این فیلم‌ها همچنین با استانداردهای بهداشتی تولید می‌شوند، در نتیجه می‌توانید با خیال آسوده محصولات غذایی خود را در پی‌وی‌سی استرچ بسته‌بندی کنید.

محصولاتی که با استفاده از پی‌وی‌سی استرچ بسته‌بندی می‌شوند عمر بالاتری نسبت به سایر محصولات دارند، به این دلیل که پی‌وی‌سی استرچ بدون بو است و کیفیت محصول را تغییر نمی‌دهد. این نوع بسته‌بندی همچنین به اکسیژن و رطوبت اجازه‌ی جابجایی می‌دهد و در عین حال جلوی گرد و غبار را می‌گیرد.

بر خلاف فیلم‌های پی‌وی‌سی شرینک که نیازمند حرارت برای بسته‌بندی هستند، فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ به راحتی و تنها با استفاده از دست قابل استفاده هستند. هرچند می‌توانید از آن‌ها به همراه دستگاه تمام اتوماتیک هم استفاده کنید.

فیلم‌های استرچ معمولا در دو نوع پی‌وی‌سی و پلی اتیلن (PE) عرضه می‌شوند. هرچند پی‌وی‌سی بسیار محبوب‌تر است. به این دلیل که چسبندگی بیشتری دارد و برای استفاده به همراه ۹۵ درصد از انواع مواد غذایی تایید شده است. فیلم‌های PE برای بسته‌بندی موادی که چربی بالایی دارند (از جمله کره و بعضی از انواع ماهی) مناسب هستند.

دانستنی‌های فیلم‌ استرچ غذایی

- در سال ۱۹۳۳ و به صورت اتفاقی توسط رلف وایلی اختراع شد.

- نخستین بار به صورت اسپری و برای مقاوم سازی هواپیماها در برابر نمک دریا در جنگ جهانی دوم به کار رفت.

- نخستین بار در سال ۱۹۵۳ و با نام ساران (Saran) به بازار خانگی عرضه شد و هنوز هم در بسیاری نقاط دنیا با این نام شناخته می‌شود.

- در ابتدا دانشمندان اعتقاد داشتند که الکتریسیسته ساکن باعث می‌شود فیلم‌های استرچ به اشیا بچسبند. اما امروز دانشمندان بر این عقیده‌اند که چسبندگی این فیلم‌ها به دلیل پیوند مولکولی مستحکم پی‌وی‌سی و ساختار فنری آن است.

استرچ مواد غذایی پی‌وی‌سی چه مزایایی دارند؟

مقاومت بالا: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی در مقایسه با فیلم‌های مشابه، مقاومت بیشتری دربرابر ضربه و پارگی دارند. در نتیجه گزینه‌ی بهتری برای استفاده در محصولات غذایی و محصولاتی با لبه‌های نوک‌تیز هستند، زیرا در زمان جابجایی آسیب کمتری می‌بینند.

زیبایی بصری: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی شفافیت بسیار زیادی دارند و ضخامت آن‌ها در تمامی نقاط یکسان است، در نتیجه استفاده از آن‌ها باعث زیباتر شدن بسته‌بندی کالاهای شما می‌شود.

تنظیم اکسیژن و رطوبت: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی رطوبت و اکسیژن را به اندازه‌ی کافی از خود عبور می‌دهند. همچنین از وارد شدن گرد و غبار به محصول جلوگیری می‌کنند. در نتیجه عمر محصول افزایش پیدا می‌کند و کیفیت آن در طول این مدت حفظ می‌شود.

مواد اولیه‌ی بهداشتی: فیلم‌های استرچ اکثرا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شوند، به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده‌ی این فیلم‌ها به نکات بهداشتی توجه ویژه‌ای دارند و مواد به کار رفته در فیلم‌ها بر اساس استانداردهای بهداشتی انتخاب می‌شوند.

 

استعلام قیمت و خرید فیلم‌ استرچ پی‌وی‌سی و استرچ مواد غذایی

برای مشاوره، استعلام قیمت یا آگاهی از شرایط فروش از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ یا ۶۵ با کارشناسان نادی‌پلاستیک در تماس باشید.