فیلم استرچ پی‌وی‌سی

مشخصات فنی

فیلم استرچ استرچ مواد غذایی

با فیلم‌ استرچ پی‌وی‌سی محصولات خود را با بهترین کیفیت و به‌صرفه‌‌ترین هزینه بسته‌بندی کنید. رول‌های پی‌وی‌سی استرچ نادی‌پلاستیک، بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی هستند. فیلم استرچ کمترین بو و بیشترین چسبندگی را داشته و در مقایسه با فیلم‌های دیگر مقاومت بالاتری دارد که باعث می‌شود کیفیت مواد غذایی شما برای مدتی بسیار طولانی حفظ شود. نادی‌پلاستیک بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ کره‌ای در ایران است. این فیلم‌ها بخاطر کیفیت خود، انتخاب اول صنعت‌گران ایرانی بوده و به بسیاری از کشورهای اروپایی و حوزه‌ خلیج فارس صادر می‌شوند. این فیلم‌ها را می‌توان به صورت دستی و یا در دستگاه‌های تمام اتوماتیک بکار برد. برای سفارش یا اطلاع از قیمت‌ها با شماره‌ی ۸۸۷۷۹۳۶۶-۰۲۱ در ارتباط باشید.

معرفی فیلم‌ استرچ پی‌وی‌سی نادی‌پلاستیک

نادی پلاستیک بزرگترین نام در صنعت تولید فیلم‌های بسته‌بندی در ایران است. محصولات ما از بهترین مواد اولیه خارجی استفاده کرده و با بزرگترین نام‌های خارجی رقابت می‌کند. این فیلم‌ها با جدیدترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و با ساختار پیشرفته‌ی خود،‌ عمر محصول شما را افزایش می‌دهند.

این فیلم‌ها کاملا بهداشتی و بی‌خطر بوده و مواد خام استفاده شده در آن‌ها کمترین ارزش انتقال را دارند، در نتیجه محصولات شما برای مدت طولانی‌تر تازه مانده و ویژگی‌های خود را حفظ می‌کند.

فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی نادی‌پلاستیک شفافیت بسیار زیادی داشته و ضدبخار هستند. همچنین با تنظیم اکسیژن و رطوبت فضای ظرف، به محصول شما اجازه‌ تنفس می‌دهند.

بسته‌بندی به کمک فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ، یکی از بهترین راه‌های محافظت از مواد غذایی است. استفاده از فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ به عنوان محافظ غذا، ضمن نگهداری طولانی‌تر از محصولات خوراکی، کیفیت این مواد را نیز حفظ می‌کند.

مواد بکار رفته در این فیلم‌ها، این امکان را فراهم می‌کند تا از آن به صورت مستقیم در تماس با مواد خوراکی استفاده کنید.

ویژگی‌های فیلم پی‌وی‌سی استرچ:

  • استفاده از جدیدترین استانداردهای بهداشتی
  • بدون بو برای ماندگاری بالاتر محصولات غذایی
  • تنظیم اکسیژن و رطوبت برای ماندگاری بالاتر میوه‌ها و سبزیجات
  • شفافیت و چسبندگی برای ایجاد بهترین بسته‌بندی
  • مواد اولیه‌ کره‌ای
  • خاصیت ضدبخار
  • قابلیت استفاده به صورت دستی و به همراه دستگاه‌های اتوماتیک

کاربردهای فیلم‌ استرچ PVC

فیلم پی‌وی‌سی استرچ (که به عنوان فیلم‌های کلینگ نیز شناخته می‌شود) بهترین انتخاب برای بسته‌بندی مواد غذایی است، به این دلیل که بوی محصول را طی زمان تغییر نداده و محصول را در داخل بسته حبس نمی‌کند. این فیلم‌ها شفاف بوده و محصول شما را به مشتریان نمایش می‌دهند. از فیلم استرچ مواد غذایی برای سلفون بسته‌بندی، سلفون غذا، محافظ غذا، مشما بسته‌بندی و... استفاده می‌شود.

از فیلم پی‌وی‌سی شرینک می‌توان برای بسته‌بندی نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت قرمز، ماهی، پنیر، غذای سرخ شده، ساندویچ و غذاهای خشک یا منجمد استفاده کرد.

فیلم استرچ چیست؟

فیلم پی‌وی‌سی استرچ یک لایه‌ نازک شفاف پلاستیکی است که معمولا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. این فیلم‌ها ضدبخار بوده و در نتیجه قطرات آبی که توسط محصولات غذایی در بسته جمع می‌شوند، سطح آن را کدر نمی‌کنند. فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ با بالاترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و در نتیجه می‌توان با خیال آسوده محصولات غذایی را به کمک آن بسته‌بندی کرد.

به دلیل اینکه که پی‌وی‌سی استرچ بدون بو بوده و کیفیت محصول را تغییر نمی‌دهد، محصولاتی که به این روش بسته‌بندی می‌شوند، عمر بالاتری دارند. این نوع بسته‌بندی به اکسیژن و رطوبت اجازه‌ی جابجایی داده و در عین حال مانع نفوذ گرد و غبار می‌شود.

بر خلاف فیلم‌های پی‌وی‌سی شرینک که برای بسته‌بندی به حرارت نیاز دارند، فیلم‌های پی‌وی‌سی استرچ به راحتی و تنها با استفاده از دست قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان از این فیلم‌ها به همراه دستگاه تمام‌اتوماتیک نیز استفاده کرد.

فیلم‌های استرچ معمولا در دو نوع پی‌وی‌سی و پلی اتیلن (PE) عرضه می‌شوند که مواد پی‌وی‌سی به دلیل چسبندگی بیشتر و استاندارد بهداشتی بالاتر محبوبیت بیشتری دارند.

 

دانستنی‌های فیلم‌ استرچ غذایی

- در سال ۱۹۳۳ و به صورت اتفاقی توسط رلف وایلی اختراع شد.

- نخستین بار به صورت اسپری و برای مقاوم‌سازی هواپیماها در برابر نمک دریا در جنگ جهانی دوم به کار رفت.

- نخستین بار در سال ۱۹۵۳ و با نام ساران (Saran) به بازار خانگی عرضه شد و هنوز هم در بسیاری نقاط دنیا با این نام شناخته می‌شود.

- در ابتدا دانشمندان اعتقاد داشتند که الکتریسیسته ساکن باعث می‌شود فیلم‌های استرچ به اشیا بچسبند. اما امروز دانشمندان بر این عقیده‌اند که چسبندگی این فیلم‌ها به دلیل پیوند مولکولی مستحکم پی‌وی‌سی و ساختار فنری آن است.

 

استرچ مواد غذایی پی‌وی‌سی چه مزایایی دارند؟

مقاومت بالا: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی در مقایسه با فیلم‌های مشابه، مقاومت بیشتری دربرابر ضربه و پارگی داشته و گزینه‌ی بهتری برای استفاده در محصولات غذایی و محصولاتی با لبه‌های نوک‌تیز به شمار می‌روند زیرا در زمان جابجایی آسیب کمتری می‌بینند.

زیبایی بصری: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی شفافیت بسیار زیادی داشته و ضخامت آن‌ها در تمامی نقاط یکسان است، در نتیجه استفاده از آن‌ها باعث زیباتر شدن بسته‌بندی کالاهای شما می‌شود.

تنظیم اکسیژن و رطوبت: فیلم‌های استرچ پی‌وی‌سی رطوبت و اکسیژن را به اندازه‌ی کافی از خود عبور داده و از نفوذ گرد و غبار به محصول جلوگیری می‌کنند. در نتیجه عمر محصول افزایش پیدا کرده و کیفیت آن در طول این مدت حفظ می‌شود.

مواد اولیه بهداشتی: فیلم‌های استرچ اکثرا برای بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شوند، به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده‌ی این فیلم‌ها به نکات بهداشتی توجه ویژه‌ای داشته و مواد بکار رفته در فیلم‌ها بر اساس استانداردهای بهداشتی انتخاب می‌شوند.

 

استعلام قیمت و خرید فیلم‌ استرچ پی‌وی‌سی و استرچ مواد غذایی

برای مشاوره، استعلام قیمت یا آگاهی از شرایط فروش از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۷۷۹۳۶۶ یا ۶۵ با کارشناسان نادی‌پلاستیک در تماس باشید.

فیلم استرچ بهترین راهکار برای بسته‌بندی مواد غذایی است. این فیلم‌ها با جدیدترین استانداردهای بهداشتی تولید شده و با ساختار پیشرفته‌ خود، عمر مواد خوراکی افزایش می‌دهند. این فیلم‌ها علاوه بر شفافیت بسیار بالا، دارای خاصیت ضدبخار و تنظیم اکسیژن مواد غذایی هستند.

بهترین سلفون بسته‌بندی برای مواد غذایی، فیلم استرچ است. این فیلم‌‌ها کاملا بهداشتی و بی‌خطر بوده و مواد خام استفاده شده در آن‌ها کمترین ارزش انتقال را دارند. به کمک فیلم استرچ غذایی، تازگی و خواص محصولات خوراکی شما مدت زمان بیشتری حفظ می‌شود.

بکارگیری فیلم استرچ برای بسته‌بندی مواد غذایی مزایای بسیاری مانند افزایش ماندگاری، حفظ خواص، افزایش زیبایی محصول، عدم تشکیل بخار، تنظیم اکسیژن، کاهش هزینه، سهولت در بسته‌بندی و... را دارد.

فیلم استرچ مواد غذایی در مقایسه با سایر راهکارهای بسته‌بندی هزینه‌ کم‌تری دارد. همچنین برای خرید فیلم استرچ با بهترین قیمت، می‌توانید از محصولات تولیدی نادی‌پلاستیک استفاده کنید.

از فیلم استرچ غذایی می‌‌توان برای بسته‌بندی نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت قرمز، ماهی، پنیر، غذای سرخ‌شده، ساندویچ و غذای خشک و منجمد استفاده کرد.